O metodzie


Wprowadzenie do synchronizacji Kwantowej

Podczas wprowadzenia do synchronizacji kwantowej osobiście odkryjesz jej zdumiewające działanie. Synchronizacja jest błyskawicznym procesem uzdrawiania, zmieniającym życie ludzi na całym świecie.

Dr Frank Kinslow odkryje z Tobą proste, dogłębne zasady, które uczyniły SK globalnym fenomenem. Kinslow w przejrzysty sposób ilustruje te zasady ćwiczeniami, które będziesz mógł wykonać i poczuć natychmiastowe rezultaty. Ta prezentacja to perfekcyjne wprowadzenie dla każdego, kto pragnie zrozumieć, jak szybki i łatwy do nauczenia proces może spowodować natychmiastowe uzdrowienie oraz przywrócić harmonię ciała i umysłu


Warsztaty Podstawowe

 Nauczą szybko i łatwo dotrzeć do Eufouczucia, “ sekretu” natychmiastowego uzdrawiania. Zaczynamy od triangulacji, łatwej i bezwysiłkowej metody uzdrawiania opartej na Eufouczuciu. Następnie przechodzimy do Indywidualnej Synchronizacji Kwantowej , zdalnej SK, emocjonalnej SK i do rozszerzonej SK. Będziesz uczył się uzdrawiania ze współuczestnikami kursu, ale również wielokrotnie doświadczysz SK na samym sobie. Po zakończeniu tego warsztatu, będziesz zdolny do wykonania Synchronizacji Kwantowej dla samego siebie, Twojej rodziny, przyjaciół, zwierząt itp.Warsztaty zaawansowane

Ten warsztat przenosi niewiarygodne korzyści płynące z Synchronizacji Kwantowej na kolejny poziom. Tematyką obejmuje Synchronizację grupową/światową, zaawansowaną, oraz Synchronizację Kwantową dla dzieci. Nauczysz się jak poradzić sobie z trudnościami w sferze finansowej, jak mieć wspaniałe relacje z ludźmi, udane związki oraz jak komunikować się bezpośrednio z poziomu serca. Dowiesz się również o „Space walking” drodze do doświadczenia czystej świadomości i przeniesienia jej na grunt życia codziennego. I wreszcie odkryjemy jak wprowadzić Synchronizację Kwantową do Twojego życia dla uzyskania maksymalnych rezultatów.

 


Eufoczucie – warsztaty intensywne

Przygotuj się na warsztaty życia! Naucz się jak poprzez osiągnięcie wewnętrznego spokoju i poczucia spełnienia wypełnić pragnienia. Podczas seminarium Twoim przewodnikiem będzie odkrywca i popularyzator metody Dr Frank Kinslow. W inspirującej, pełnej ciepła i spokoju atmosferze będziesz uczył się jak spełniać swoje najgłębsze pragnienia. Intensywne Seminarium „ Eufoczucia” oparte jest na najnowszych odkryciach zarówno naukowych jak i ezoterycznych. Dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz by w swoje życie wnieść radość, spełnienie o sukces.

Zaskoczy Cię jak szybko to działa.

Oto czego się nauczysz:

– Jak Intencja SK błyskawicznie i spokojnie wypełnia Twoje pragnienia

– Jak być prowadzonym przez miłość a nie popędzanym strachem

– Jak doświadczyć najgłębszego uczucia Czystej Miłości (Eufoczucia)

– Na tych warsztatach otrzymasz dużo czasu na zgłębianie techniki intencji

 

Dr Frank Kinslow naucza w języku angielskim, warsztaty będą tłumaczone na język polski.

Więcej informacji na temat metod znajdziesz na stronie http://www.kinslowsystem.com/